Kelionė lėktuvu į JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJAS (skrydis iš Rygos)
Kelionė lėktuvu į JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJAS (skrydis iš Rygos)
Interlux Travel

Kelionė lėktuvu į JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJAS (skrydis iš Rygos)

nuo 1 969

nuo 1 369

Kelionės datos
Perkant ekskursijų paketą
Perkant be ekskursijų paketo
Užsakyti
nuo 1 969 €   nuo 1 369 €
• 3* viešbutis Fortūnos sistema
Perkant ekskursijų paketą
nuo 1 969 €   nuo 1 369 €
Perkant be ekskursijų paketo
nuo 2 349 €   nuo 1 748 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydis: Ryga - Stambulas - Niujorkas - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines)
Rankinis bagažas (55x40x23 cm + asmeninis krepšys 40x30x15 cm) bendras svoris iki 8 kg
Registruotas bagažas iki 23 kg (ilgis + plotis + aukštis = iki 158 cm)
Oro uosto mokesčiai
9 nakvynės 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)

Ekskursijų ir pervežimo paketas 399 €

Ekskursija po Niujorką (2 dalių)
Ekskursija po Bostoną
Ekskursija po Filadelfiją
Ekskursija po Vašingtoną
Ekskursija po Baltimorą
Pervežimo paslaugos
Kelionės vadovo-gido paslaugos

Papildomos ekskursijos
(apmokama kelionės metu)

Išvyką į Metropoliteno muziejų (įėjimo bilietai ir pervežimai įskaičiuoti) 130€
Ekskursija po vakarinį Niujorką (kaina be pervežimo – 70 €/asm.) 130€
Ekskursinė išvyka „Braitono paplūdimys" 70€

Papildomos ekskursijos

PDF

DĖMESIO! Visi atvykstantys į JAV privalo turėti el. leidimą ESTA (Electronic System Travel Authorization) arba vizą! Leidimais ir vizomis keliautojai rūpinasi savarankiškai!


1 diena

• Atvykimas į Rygos oro uostą.
• Registracija į skrydį.
• Skrydis: Ryga – Stambulas (~11:35-16:00).
• Skrydis: Stambulas – Niujorkas (~19:10-22:35).
• Atvykimas į Niujorką.
• Pervežimas į viešbutį.
• Įsikūrimas viešbutyje.
• Nakvynė viešbutyje.

2 diena

• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Vykstame į Bostoną.
• Ekskursija po Bostono miestą.
• Laisvas laikas po ekskursijos.
• Pervežimas į viešbutį.
• Įsikūrimas viešbutyje.
• Nakvynė viešbutyje.

Bostonas yra Masačusetso sostinė ir didžiausias miestas, įkurtas 1630 m., ir seniausias JAV miestas. Bostonas yra šiaurės rytinėje Atlanto vandenyno pakrantėje, Masačusetso įlankoje. Pastebėtina, kad iki XVIII amžiaus vidurio Bostonas buvo didžiausias Britų Amerikos miestas, tačiau vėliau šį titulą perėmė Niujorkas.

Bostone yra daugiau nei šimtas švietimo įstaigų, įskaitant Harvardo universitetą, Masačusetso technologijos institutą (MIT), Bostono universitetą ir Bostono koledžą. Kasmet į Bostoną atvyksta apie 250 tūkstančių pirmakursių. Ekskursiją pradėsime nuo Didžiojo Bostono arba Kembridžo, ramaus pasivaikščiojimo metu pamatysime daugybę parkų, aikščių, architektūros paminklų, studentų bendrabučių, galėsime pajusti šio JAV istorijai reikšmingo miesto atmosferą. Tada vyksime į miesto centre esančia Copley aikštę, pavadintą garsaus XVIII amžiaus amerikiečių menininko Johno Copley vardu. Šią vietą supa išskirtiniai architektūros paminklai. John Hancock bokštas vainikuoja aikštės kampą ir yra aukščiausias pastatas Bostone ir Naujojoje Anglijoje – 241 metro veidrodinis bokšto fasadas atspindi gražią Trejybės bažnyčią ir originalų Hancock pastatą. Ant pastarojo stogo įrengtas orams prognozuoti skirtas švyturys.

Toliau vyksime į istorinį Bostono centrą, kur pasivaikščiosime Laisvės taku, pamatysime Masačusetso valstijos įstatymų leidžiamosios institucijos pastatą, pasivaikščiosime po Beacon Hill – vietovę, kuri teisėtai laikoma viena vaizdingiausių Bostono vietų ir kur galėsite fotografuoti garsaus architekto Charleso Bulfincho sukurtus pastatus.

Tęsiame kelionę po Naujosios Anglijos širdį, sustodami prie Karališkosios koplyčios, kad padarytume keletą įsimintinų nuotraukų, o tada vyksime į vietą, kur 1635 m. buvo atidaryta pirmoji Bostono valstybinė mokykla. Pasigrožėsime nuostabiais dangoraižiais prie senųjų Valstybės asamblėjos pastato, o po to pasivaikščiojimą baigsime „Fanail Hall“ salėje, atkreipdami dėmesį į joje įrengtą žiogo formos vėtrungę.

3 diena

• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Vykstame į Niujorką.
• Ekskursija Niujorke.
• Laisvas laikas po ekskursijos.
• Pageidaujantiems siūlome apsilankyti apžvalgos aikštelėje One World Observatory arba Top of The Rock (papildomas mokestis ~50 USD).
• Įsikūrimas viešbutyje (Niudžersyje).
• Nakvynė viešbutyje.

Niujorkas (New York City) - pasaulinės reikšmės ir didžiausias JAV miestas. Niujorkas su savo dangoraižiais ir ryškiomis šviesomis yra kraštutinumų miestas. Neįmanoma įsivaizduoti spalvingesnio, įvairialypio, triukšmingo, beprotiško miesto. Niujorkas yra padalintas į penkias dideles zonas: Stateno sala, Kvinsas, Bronksas, Bruklinas ir pats brangiausias bei bohemiškiausias - Manhetenas, kurio širdis yra Times Square.

Mūsų kelionė prasideda nuo garsiausios gatvės – Penktoji aveniu. Vaikščiosime po Rokfelerio centrą, aplankysime Šv. Patriko katedrą, gražiausią ir didžiausią neogotikos stiliaus religinį pastatą Niujorke. Pamatysime Centrinio parko panoramą, aplankysime Madisono aikštę ir pasigrožėsime miesto dangoraižių grožiu. Time Square ir Brodvėjus bus pakeliui.

Toliau vyksime prie Wall Street - šiandien jis yra finansinio rajono centras. Pamatysime Federalinio rezervų banko pastatą, kuriame išleidžiama JAV valiuta, pamatysime Niujorko vertybinių popierių biržą, sustosime prie bronzinio Jaučio – Wall Street simbolio, šalia muitinės pastato, Bettari parką, esančiame palei Hudsono upę, apsilankysime Pasaulio finansų centre. Keltu praplauksime pro Laisvės statulą.

Laisvu laiku turėsite unikalią galimybę apsilankyti vienoje iš Manhatano apžvalgos aištelių: One World Observatory arba Top of The Rock, kuri yra Rokfelerio centre su vaizdu į visą miestą (už papildomą mokestį ~50 USD).

4 diena

• Tęsiame ekskursiją Niujorke.
• Laisvas laikas po ekskursijos.
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Pageidaujantiems antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką prie Braitono paplūdimio (papildomas mokestis – 70 €).
• Pageidaujantys, galės pamatyti vieną iš Brodvėjaus šou (papildomas mokestis, priklauso nuo pasirinkto šou) TIK UŽSAKANT IŠ ANKSTO!
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.

Kombinuotos ekskursijos po Niujorką tęsinys, kurio metu pamatysime: JT būstinės pastatą (išorinė apžiūra), Bruklino ir Manheteno tiltų panoramą, Metropoliteno operos pastatą, kuris nuo 1966 m. įsikūręs Linkolno centre yra vienas garsiausių ir prestižiškiausių operos teatrų visame pasaulyje.

Tada vykstame į Harlemą – vietovę, kuri tradiciškai traukia vietinius gyventojus ir turistus dėl savo afroamerikietiškos istorijos, intymių džiazo klubų ir „soul-food“ įstaigų, Harlemo naktinis gyvenimas linksmas ir įvairus. Šioje vietoje vienas kitą greta XIX amžiaus namai iš tamsiai rudo smiltainio ir modernūs daugiaaukščiai. Pagrindinėje rajono gatvėje, 125-oje gatvėje, yra garsusis „Apollo“ teatras, parduotuvių tinklai ir restoranai. O pačiame Harlemo centre yra didinga savo dydžiu ir architektūra stulbinanti evangelisto Šv. Jono katedra, kurią ir mums pasiseks pamatyti.

Tęsdami pasivaikščiojimą pamatysime Dakota-building, kuriame gyveno ir žuvo legendinis grupės „The Beatles“ narys Johnas Lennonas.

Vyksime link Kolumbijos universiteto – vieno žinomiausių ir prestižiškiausių JAV universitetų, priklausančio elitinei Ivy League. Universitetas yra Manhetene, kur jis užima net 6 kvartalus. Kolumbijos universitetas – seniausias ir gražiausias iš universitetų, kuris buvo įkurtas kaip karališkasis koledžas, pasivaikščiosime po jo teritoriją, apžiūrėdami nuošaliausius kampelius.

Pageidaujantiems antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką „Braitono paplūdimys“ (papildomas mokestis – 70 €/asm.).

Braitono paplūdimys - „Mažoji Odesa“ Atlanto vandenyno pakrantėje Pietų Brukline - vieta, kur gyvenimas atrodė sustojęs XX amžiaus 70–80-aisiais. XX amžiaus pradžioje statyti nedideli vasarnamiai yra greta daugiaaukščių daugiabučių. Pajūrio grožis ir vietinių diasporų gyvenimo išskirtinumas stebina savo kontrastu. Ekskursijos metu keliausime po įvairias etnines kvartalus, porą valandų galėsime pasinerti į vietinio gyvenimo atmosferą.

Vakare, jei norėsite, galėsite apsilankyti viename iš Brodvėjaus šou (bilietą reikia užsisakykite iš anksto, sumokėdami papildomai, kaina priklausys nuo pasirinkto pasirodymo).

5 diena

• Laisva diena.
• Pageidaujantiems siūlome galimas ekskursijas:
o Pervežimas į Niujorko centrą autobusu pirmyn/atgal (papildomas mokestis 60 €/asm.).
o Išvyka į Metropoliteno muziejų (papildomas mokestis 130 €/asm., į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai ir pervežimas).
• Vakare siūlome ekskursija po vakarinį Niujorką (papildomas mokestis - 70 €/asm., į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai, už pervežimą mokama papildomai – 60 €/asm., be pervežimo - 70 €/asm.).
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.

Pageidaujantiems siūlome pervežimą pirmyn ir atgal į Niujorką (papildomas mokestis 60 €/asm.), laisvas laikas, apsipirkimui.

Pageidaujantiems siūlome apsilankyti Metropoliteno muziejuje kartu su gidu (papildomas mokestis – 130 €/asm., į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai ir pervežimas).
Jūs negalite būti Niujorke ir nepamatyti Metropoliteno muziejaus! Viename didžiausių muziejų pasaulyje „Metropolitan“ yra lobių, kurių amžius siekia 5000 metų iš viso pasaulio. 1870 m. Įkurta menininkų ir filantropų grupės, pristačiusių Amerikos meno kūrinius visuomenei konkuruoti su Europos menu, ji prasidėjo trimis privačiomis Europos kolekcijomis ir 174 paveikslais. Šiandien jame yra daugiau nei 2 milijonai eksponatų. 1880 m. muziejus persikėlė į dabartinį pastatą Nr. 1000, 5 Avenue, kurį Beaux-Arts stiliumi suprojektavo amerikiečių architektai Calvertas Vaux ir Jacobas Mouldas.

Vakare, kai Niujorkas uždega savo žiburius, siūlome pasimėgauti miesto įžymybėmis ekskursijos po Vakarinį Niujorką metu (papildomas mokestis – 130 €/asm., be pervežimo – 70 €/asm.). Vakare miestas tampa spindinčiu stebuklu, naktinis gyvenimas stulbina savo puošnumu ir tapant jo dalimi Jums patiks šis neįprastas reginys.

6 diena

• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Vykstame į Filadelfiją.
• Ekskursija po miestą.
• Laisvas laikas po ekskursijos.
• Vykstame link Vašingtono.
• Nakvynė tranzitiniame viešbutyje.

Filadelfija - Amerikos kultūros perlas. Filadelfijoje negalite jausti pasiutęs didžiųjų miestų gyvenimo tempo, niekas netrukdys mėgautis komforto ir ramybės atmosfera. Didžiausias Pensilvanijos miestas Filadelfija taip pat yra Amerikos tautos gimtinė. 1776 m. 13 anglų kolonijų atstovai čia priėmė Nepriklausomybės deklaraciją ir išsaugojo miestą kaip pirmąją JAV sostinę. Delavero upės uostas priėmė tūkstančius imigrantų iš viso pasaulio. Miesto apylinkės atspindi miesto gyventojų etninę įvairovę. Kelionės autobusu metu susipažinsite su pagrindinėmis pramogomis, tokiomis kaip: Elfreto alėja (Elfretos alėja) - seniausia miesto gatvė, aplankysime Betsy Ross-moterų namus, kurie siuvo pirmąją JAV vėliavą, kur 18 ha teritorijoje yra kruopščiai saugomi XVIII a. pastatai, susiję su Amerikos revoliucija. Aukštas akmeninis bokštas „Independence Hall“, pakibęs virš žemės paviršiaus (Nepriklausomybės salė), apima šį parką su senosiomis Filadelfijos gatvėmis ir daug gražių muziejų. Apie 20 pastatų dabar yra vieši. Pamatysime rotušę su miesto įkūrėjo Williamo Penno statula, vainikuojančia Masonų šventykla, kuri nustebins savo architektūra. Šventyklos ižde yra Džordžo Vašingtono prijuostė, kurioje jis padėjo kertinį akmenį Kapitolijaus ir kitų Filadelfijos lobių bazėje. Aplankysime Reading stoties turgų, apžiūrėsime nuostabius miesto paminklus ir nusifotografuosime prie Filadelfijos meno muziejaus panoraminių laiptų.

7 diena

• Atvykstame į Vašingtoną.
• Ekskursija po Vašingtono miestą.
• Laisvas laikas po ekskursijos.
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.

Vašingtonas būdamas JAV sostine ir federalinės vyriausybės buveine, miestas yra padalintas į keturias dalis, o jo centras yra Kapitolijus. Kelionės autobusu metu pamatysime Kapitolijų, Aukščiausiojo teismo pastatą, apsilankysime Kongreso bibliotekoje, kuri geriau žinoma kaip Jeffersono pastatas, pasivaikščiosime po garsųjį prekybos centrą, kurį supa geriausi muziejai. Sustosime prie Baltųjų rūmų (apžiūra). Mes pravažiuosime centriniais avenių: Pensilvanijos, Nepriklausomybės ir Konstitucijos. Apsilankysime memorialuose: Linkolno, Korėjiečių ir Vietnamiečių. Pamatysime Džefersono memorialą, Vašingtono paminklą, Pentagoną ir FTB. Pamatysime „Ford“ teatrą, kuriame 1865 m. buvo nužudytas 16 ir mylimiausias JAV prezidentas Abraomas Linkolnas.

8 diena

• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Vykstame į Baltimorą.
• Apžvalginė ekskursija po Baltimorą.
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.

Šiame jaukiame uostamiestyje, kuriame pilna mažų kavinių ir restoranų, kuriuose galėsite mėgautis šviežiomis jūros gėrybėmis, praėjo Edgaro Alano Po gyvenimas, jis čia gyveno, vedė ir mirė. Panašu, kad miestas pavadintas lordo Baltimoro vardu, atrodo tarsi sustojęs laike. Pamatysime Viktorijos laikų namus, Inner įlankos uostą, kuriame vis dar galite pamatyti senus jūrų laivus stovinčius ant prieplaukos, Vernon kalną su Džordžo Vašingtono kolona, seniausia konservatoriją ir meno muziejus. Beisbolo gerbėjai, žinoma, žino, kad gražiausias JAV stadionas yra Baltimorėje.

9 diena

• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Vykstame į Niujorko oro uostą.
• Registracija į skrydį.
• Skrydis: Niujorkas – Stambulas.

10 diena

• Atvykimas į Stambulą.
• Pervežimas į viešbutį.
• Įsikūrimas viešbutyje.
• Nakvynė viešbutyje.

11 diena

• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Pervežimas į Stambulo oro uostą.
• Registracija į skrydį.
• Skrydis: Stambulas – Ryga.
• Atvykimas į Rygą.

Papildomai galite isigyti

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 90€
Priemoka už vienvietį kambarį, jei keliaujate vienas/-a (jei keliaujate trise, perspėkite kelionių agentūrą, kad pasirūpintų papildoma lova Jūsų dviviečiame kambaryje) 450€

Papildomai apmokama

JAV priimtina dėkoti vairuotojams ir gidams arbatpinigiais ~ 40 $/visos kelionės metu

Apmokama kelionės metu

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.
Turisto mokestis viešbutyje ~ 10 €/asm./diena; už vienvietį kambarį ~ 20 €/asm./diena

Svarbi informacija

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!
Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios
Kelionės vadovas gali keisti programos eigą
Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką
Turėsite laisvo laiko ar ne, priklausys nuo to, ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko
„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito
Prieš užsisakydami kelionę, būtinai apsilankykite skyriuje SVARBI INFORMACIJA
Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).
Keliautojas pats atsako už reikalavimų vykdymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Prašome būti dėmesingus ir nuolat sekti naujausią informaciją!