KALĖDINĖ KELIONĖ ŠVEICARIJA - VOKIETIJA
KALĖDINĖ KELIONĖ ŠVEICARIJA - VOKIETIJA
Interlux Travel

KALĖDINĖ KELIONĖ ŠVEICARIJA - VOKIETIJA

nuo 489

nuo 289

Kelionės datos
Kelionės kaina
Užsakyti
nuo 489 €   nuo 289 €
• Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (dviviečiuose kambariuose)
Kelionės kaina
nuo 489 €   nuo 289 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu
Kelionės vadovo paslaugos
6 nakvynės 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
Kelionės dokumentų sutvarkymas

Ekskursijų ir pervežimo paketas 99 €

Pasivaikščiojimas po Niurnbergo miestą
Ekskursinė išvyka „Reino kriokliai - Ciurichas - Liucerna“
Ekskursija po Berną
Ekskursinė išvyka „Ženeva - Vevė - Montrė“
Ekskursija po Viurcburgo miestą
Pusryčiai viešbučiuose
Pervežimo paslaugos

Papildomos ekskursijos (apmokama kelionės metu)

Ekskursinė išvyka į Interlakeną 25€
PDF

1 diena

• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio.
• Kelionė per Lenkijos teritoriją.
• Įsikūrimas 3* viešbutyje (Lenkijoje).
• Nakvynė viešbutyje.

2 diena

• Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Vykstame į Niunbergą.
• Pasivaikščiojimas po Niurnbergą.
• Tęsiame kelionę per Vokietijos teritorją.
• Atvykimas į viešbutį.
• Nakvynė viešbutyje Vokietijos/Prancūzijos teritorijoje.

Niurnbergas - yra modernus miestas, kuriame gyvena pusė milijono gyventojų. Miestas, kupinas jaukumo ir ypatingos atmosferos, kviečiantis pasivaikščioti, aplankyti ir atrasti. Ši ypatinga miesto dvasia gerai jaučiama senamiestyje su daugybe lankytinų vietų ir labai prieinamomis parduotuvėmis. Gatvės muzikantai iš visų pasaulio kampelių groja Šv. Lorenco bažnyčios šešėlyje, o šiuolaikiniai gyvenimo žinovai susitinka šiltais vasaros vakarais prie Diurerio namo. Būtent tai yra patrauklus Niurnbergas: harmoningas seno ir naujo, šiuolaikinio ir istorinio, gyvenimo ir istorijos sambūvis. Niurnberge rasite daug staigmenų. Pamatysime dorybių fontaną, Lorenzkirche ir Šventosios Dvasios bažnyčią atidarytą 1331 m., kuri tebeveikia, aplankysime Pilies uolą, kur yra imperatoriškoji pilis, Pilato namas, pasivaikščiosime po miestą juosiančios tvirtovės sienos, eisime į turgaus aikštę, kur yra Frauenkirche bažnyčia su senu laikrodžiu, kuriame užfiksuotas 1356 metų įvykis, imperatoriaus Karolio IV priimtas „Auksinis bulius“.

3 diena

• Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
• Ekskursinė išvyka „Reino kriokliai -Liucerna - Ciurichas“.
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Įsikūrimas viešbutyje.
• Nakvynė viešbutyje.

Pakeliui sustosime prie Reino krioklių (papildomas mokestis ~ 1 €/asm.).

Reinas yra viena iš pagrindinių lankytinų vietų šiame regione. Reino krioklys yra didžiausias krioklys Europoje. Čia, ties posūkiu, upės plotis siekia 150 metrų, o vanduo krenta iš 21 m aukščio Reginys išties grandiozinis ir kerintis!

Ciurichas - miestas, su aukščiausiu gyvenimo kokybės lygiu. Tai yra didžiausias Šveicarijos ekonominis ir kultūrinis centras ir tuo pačiu dėl unikalaus kraštovaizdžio ir architektūros derinio - vienas gražiausių Europos miestų. Jaukiai įsikūręs tarp dviejų kalnų ir tarsi padalintas viduryje Limmato upės, miestas atsiveria iš abiejų Ciuricho ežero pusių. Puikiu oru virš horizonto iškyla Šveicarijos Alpių panorama.

Kairiajame Limmat upės krante yra modernūs prekybos rajonai, o dešiniajame – istorinis centras su siaurose gatvelėse stovinčiais senais namais, kuriuos aplankysime ekskursijos metu. Mums pasiseka pamatyti Rotušės pastatą, garsiąją gotikinę Fraumunsterio bažnyčią, papuoštą penkiais paties Marco Chagallo sukurtais vitražais. Iki jų įrengimo 1970 m. Fraumünster buvo žinomas tik dėl neįprastos architektūros – „vienkupolė“ bažnyčia buvo pastatyta ne pagal kanoną. Atsiradus vitražams, gotikinė katedra pelnė pasaulinę šlovę. Meistras prie vitražų kūrimo dirbo dvejus metus ir, nepaisant vyresnio amžiaus – tuo metu, kai buvo baigtas darbas, Chagallui jau buvo 83 metai – ne tik darė eskizus, bet ir pats apdirbo stiklo paviršių. . Toliau aplankysime vieną iš miesto simbolių – Grossmünstr, vyksime į šiaurinę Ciuricho ežero pakrantę ir aplankysime Bahnhofstrasse, kur, pasak legendos, anksčiau buvo Varlių griovys.

Laisvas laikas.

Toliau vykstame į Liucerną.

Liucerna - pagrindinis centrinės Šveicarijos miestas. Įsikūręs prie „Keturių kantonų“ Firwaldstät ežero, jį supa kalvos ir kalnai.

Būdama geografiniu ir istoriniu šalies centru, kelis šimtmečius ji buvo laikoma nepripažinta Šveicarijos sostine.

Pamatysime jėzuitų bažnyčią, pastatytą baroko stiliumi, Vyriausybės rūmus, pastatytus XVI amžiuje, pasivaikščiosime Kapelbrücku - seniausiu Europoje mediniu ir dengtu tiltu, pastatytu 1300 m., Papuoštais XVII amžiaus paveikslais, pasieksime Spreiberbrucko tiltą, papuoštą alegoriniais paveikslais “. Mirties šokis ". Aplankysime garsųjį skulptoriaus Torvaldseno paminklą „Mirštantis liūtas", įsteigtą šveicarų sargybinių garbei, kurie Prancūzijos revoliucijos metu iki pusės atodūsio gynė karališkus Tuilery rūmus. Markas Tvenas aprašė skulptūrą kaip "liūdniausių paminklas pasaulyje". Pasivaikščiosime po Liucernos ežero pakrantė, kuri vadinasi - Firwaldstet.

4 diena

• Vėlyvi pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Vykstame į Berną.
• Ekskursija po Berno miesto centrą.
• Laisvas laikas arba pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Interlakeno miestelį (papildomas mokestis 25 €/asm.).
• Vakare vykstame į viešbutį.
• Įsikūrimas 3* viešbutyje (Prancūzijoje).
• Nakvynė viešbutyje.

Bernas nepanašus į jokį miestą. Bernas yra unikalus ir nepakartojamas. Tai yra vienas iš nedaugelio viduramžiais įkurtų miestų, išlaikiusių savo pirminę išvaizdą iki šių dienų. Keliaudamas į Šveicariją 1779 m., Gėtė pažymėjo: „Tai yra pats gražiausias miestas, kokį tik esame matę“. Jungtinės Tautos Berną kartu su Roma, Florencija, Egiptu paskelbė Pasaulio kultūros objektu.

Miestas, kurį 1191 m. įkūrė kunigaikštis Bertoldas V pusiasalyje, suformuotame Arės upės vingyje, garsėja tradicijomis laikyti lokius miesto centre. Meškiukai yra kantono ir miesto simbolis, jie atiteko šveicarams dar Italijos kampanijos laikais. Pamatysime Federalinius vyriausybės rūmus, daugybę fontanų, puošiančių miestą, Berno teatrą, Laikrodžio bokštą su jo astronominiais laikrodžiais ir varpeliais, kurie vaidina visą spektaklį.

Miunsterplaco aikštėje Katedra pakyla su 100 m. varpine ir Paskutiniojo teismo scena ant fasado, skyriaus pastato, grožėsimės žemutinio ir viršutinio miestų panorama. Ir, žinoma, praeisime pro namą, kuriame gyveno Albertas Einšteinas.

Pageidaujant, išvyka į Interlakeną, krioklių slėnį (papildomas mokestis - 25 €/asm.).

Anot Mendelsono: „Kas nėra matęs Interlakeno kraštovaizdžio, jam nežinoma Šveicarija. Neįmanoma to apibūdinti, nes žodžiai čia yra bejėgiai ... “.

Įsikūręs Šveicarijos širdyje, mažas Interlakenas yra tarsi šuolis tarp dviejų pailgų ežerų - Tuna ir Brienz. Iš čia ir jo pavadinimas, reiškiantis „tarpežerinis“. Krištolo skaidrumo vanduo bėgantis kalnų upeliais, banguojančiais kriokliais, skaidriomis upėmis, giliai mėlynais ežerais ir purslų purslais yra neatsiejama tiek paties Interlakeno, tiek jo apylinkių dalimi. Ekskursijos metu aplankysime Trummelbacho krioklį, kurio vanduo nuteka tiesiai į uždaros uolienos erdvę, 140 metrų aukščio, 12 metrų pločio krioklys, susidedantis iš 10 milžiniškų vandens srovių, per sekundę išveržia 20 000 litrų vandens (papildomas mokestis).

5 diena

• Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Ekskursinė išvyką į „Ženeva - Veve – Montrė“.
• Po ekskursijos laisvas laikas.
• Vykstame link viešbučio.
• Įsikūrimas viešbutyje (Prancūzijos/Vokietijos teritorijoje).
• Nakvynė viešbutyje.

Ženevos ežeras tokio įspūdingo dydžio, kad turi net savo atoslūgį. Pamatysime Monblaną - aukščiausią Vakarų Europos viršūnę. Būtent čia, šiame Šveicarijos regione, taikos ir įkvėpimo ieškojo daugybė aktorių, rašytojų, dainininkų: Audrey Hepburn, Isabelle Adjani, Alain Delon, Freddie Mercouri, G.-H. Andersenas, C. Dickensas, I. Stravinskis ir daugelis kitų.

Ženeva – antras pagal dydį po Ciuricho Šveicarijos miestas, kurio gyventojų skaičius siekia 175 tūkst. žmonių. Miestas, įsikūręs labai vaizdingoje vietoje - ant Ženevos ežero kranto kalnų apsuptyje, kas suteikia jam kurortinio miesto įvaizdį. Miesto ribose yra maudyklės, baseinai ir paplūdimiai, kur galima užsiimti daugybe vandens sporto veiklų.

Ekskursijos metu pamatysime Jet d'Eau fontaną – vieną pagrindinių Ženevos simbolių. Pasivaikščiosime Monblano krantine. Toliau aplankysime Anglų parką ir grožėsimės garsiuoju gėlių laikrodžiu, kuris pagamintas iš daugiau nei 6000 augalų.

Tada vyksime į senamiesčio centrą į Šv. Petro katedrą. Būtent šioje katedroje pamokslavo garsusis reformatorius Jonas Kalvinas, kurio dėka Ženeva XVI amžiuje pradėta vadinti protestantiška Roma. Pamatysime garsiąją Naująją aikštę su Operos teatru, Konservatorija ir Dailės muziejumi.

Taip pat ekskursijos metu pamatysime: viduramžių arsenalo pastatą, rotušės pastatą, kuriame sėdi Ženevos kantono valdžia ir kur buvo priimta garsioji Ženevos žmogaus teisių konvencija. Pamatysime paminklą Jeanui Henri Dunant; Karolio II Brunsviko kapas-mauzoliejus, taip pat viešbutis, iš kurio į paskutinį pasivaikščiojimą išvyko Austrijos-Vengrijos imperatorienė Amalia Eugenia Elisabeth, visame pasaulyje žinoma „Sissi“ slapyvardžiu.

Toliau pasivaikščiosime po parką De La Treille, padarysime keletą nuotraukų iš patogios apžvalgos aikštelės, o mūsų ekskursijos pabaiga bus Bastionų parko lankymas, kur stovi paminklas „Reformacijos siena“. Reformacijos siena yra kompozicija, sudaryta iš kelių statulų ir bareljefų, skirtų protestantų judėjimo lyderiams.

Laisvas laikas Ženevoje.

Vykstame į Vevė miestą.

Mieste kasmet vyksta komedijos filmų festivalis, galime fotografuotis šalia paminklo Charlie Chaplinui, kuris čia gyveno savo „Tremties dvare“ pastaruosius 25 savo gyvenimo metus.

Tada vyksime į vaizdingą, klestintį Montrė miestą, pamatysime viešbutį „Montreux - Palace“, kuriame ilgą laiką gyveno romano „Lolita“ kūrėjas - rašytojas Vladimiras Nabokovas. Pasivaikščiokime krantine, papuošta skulptūromis, kurios tiesiogiai susijusios su džiazu, jos įrengtos neatsitiktinai, nes būtent Montrė liepą vyksta tarptautinis džiazo festivalis. Pasivaikščiojimą galėsime baigti turgaus aikštėje, nes čia stovi Fredžio Merkurio statula, primenanti vietiniams ir turistams, kad grupės „Queen“ lyderis 1991 metais gyveno Montrė mieste ir įrašė vieną paskutinių savo muzikos albumų.

Montrė vadinamas Šveicarijos Rivjera, tačiau tik XIX amžiuje šis nedidelis žvejų kaimelis, buvęs vyndarių prieglobsčiu, tapo vieta, kur žmonės atvyksta pailsėti, pasitaisyti sveikatą viename iš prabangių viešbučių, ramiai pasivaikščioti. promenadoje arba apsilankyti kazino pastate vykstančiame džiazo festivalyje.

Turėsime galimybę taip pat aplankyti Šiljono pilį (įėjimo bilietus apmoka patys keliautojai). Pilis pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėta 1160 metais. Jos populiarumas pagrįstas ne tik dėl šimtmečius skaičiuojančio statinio grožio, bet ir dėl Džordžo Bairono parašytos poemos „Šiljono kalinys“.

6 diena

• Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Vykstame į Viurcburgą.
• Ekskursija po Viurcburgo miestą.
• Laisvas laikas.
• Kelionė link Lenkijos.
• Įsikūrimas 3* viešbutyje (Lenkijoje).
• Nakvynė viešbutyje. Viurcburgas (Wurzburg) yra Bavarijos federalinės žemės šiaurės vakarinėje dalyje ir garsėja savo architektūra bei vynais, o Viurcburgo rezidencija šiandien yra vienas geriausių baroko stiliaus pastatų Vokietijoje ir UNESCO pripažintas Pasaulio paveldo objektu.

Pasivaikščiosime Maino upės krantine, pamatysime Marienbergo tvirtovės panoramą, pasivaikščiosime viduramžių tiltu, papuoštu šventųjų statulomis. Aplankysime Viurcburgo vyskupo rezidencijos parką, apžiūrime didingus Vyskupo rūmus (vizualiai apžiūrėsime). Tada vyksime į Šv. Kiliano, miesto ir vyndarių globėjo katedrą. Ekskursijos metu pasiseks pamatyti senosios ir naujosios rotušės pastatus, taip pat galėsime padaryti daug gražių nuotraukų.

7 diena

• Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Kelionė per Lenkijos teritoriją.
• Naktį grįžimas į Lietuvą.

Papildomai galite isigyti

Pusryčiai viešbučiuose (neperkant ekskursijų paketą) 60€
Priemoka už vienvietį kambarį (jei keliaujate vienas/-a) 180€

Apmokama kelionės metu

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.
Turisto mokestis viešbutyje ~ 6 €/asm./visai kelionei
Ekologinis mokestis Reino kriokliuose ~ 1 €/asm.

Svarbi informacija

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!
SVARBU! Pervežimas autobusu/mikroautobusu iš Vilniaus organizuojamas tik susirinkus daugiau nei 8 keliautojams, susirinkus mažesnei keliautojų grupei Jums bus nupirkti tarpmiestinio autobuso bilietai ir iki pagrindinio autobuso (Kauno) vyksite tarpmiestiniu autobusu
Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios
Kelionės vadovas gali keisti programos eigą
Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko
Prieš užsisakydami kelionę, būtinai apsilankykite skyriuje SVARBI INFORMACIJA