Savaitgalis Varšuvoje (nakvynė InterContinental Warszawa 5* viešbutyje)
Savaitgalis Varšuvoje (nakvynė InterContinental Warszawa 5* viešbutyje)
Interlux Travel

Savaitgalis Varšuvoje (nakvynė InterContinental Warszawa 5* viešbutyje)

nuo 209

nuo 149

Kelionės datos
Perkant ekskursijų paketą
Perkant be ekskursijų paketo
Užsakyti
nuo 209 €   nuo 149 €
• Apgyvendinimas InterContinental Warszawa 5* viešbutyje
Perkant ekskursijų paketą
nuo 209 €   nuo 149 €
Perkant be ekskursijų paketo
nuo 239 €   nuo 174 €
nuo 219 €   nuo 159 €
• Apgyvendinimas InterContinental Warszawa 5* viešbutyje
Perkant ekskursijų paketą
nuo 219 €   nuo 159 €
Perkant be ekskursijų paketo
nuo 249 €   nuo 184 €
nuo 219 €   nuo 159 €
• Apgyvendinimas InterContinental Warszawa 5* viešbutyje
Perkant ekskursijų paketą
nuo 219 €   nuo 159 €
Perkant be ekskursijų paketo
nuo 249 €   nuo 184 €
nuo 209 €   nuo 149 €
• Apgyvendinimas InterContinental Warszawa 5* viešbutyje
Perkant ekskursijų paketą
nuo 209 €   nuo 149 €
Perkant be ekskursijų paketo
nuo 239 €   nuo 174 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu
1 nakvynė INTERCONTINENTAL WARSZAWA 5* viešbutyje be pusryčių
SPA paslaugos viešbutyje

Ekskursijų ir pervežimo paketas 25 €

Apžvalginė ekskursija po Varšuvą
Pervežimas į Koperniko mokslo centrą
Ekskursija po Lazienki parką
Kelionės vadovo-gido paslaugos
Pervežimai kelionės metu
PDF

1 diena

• Išvykstame iš Vilniaus ryte (~04.00 val.) link Kauno.
• Vykstame link Varšuvos.
• Ekskursija po Varšuvos senamiestį.
• Laisvas laikas.
• Įsikūrimas „InterContinental Warszawa 5*“ viešbutyje.
• Poilsis viešbučio SPA zonoje.
• Nakvynė viešbutyje.

Apžvalginės ekskursijos po Varšuvą metu apžiūrėsime Pilies aikštę su Žygimanto III Vasos kolona. Pilies aikštė yra viduramžių senamiestyje, garsėjančiame nuostabiais pastatais ir siauromis gatvelėmis. Aikštė tapo tradicine masinių renginių ir didžiųjų koncertų vieta. Pagrindinę vietą Varšuvos pilies aikštėje užima Karališkoji pilis, kuri yra nacionalinės kultūros paminklas, nuolatinių ir laikinų senovės meno parodų ekspozicijų, taip pat oficialių susitikimų, koncertų, simpoziumų vieta. Toliau aplankysime turgaus aikštę, kur viskas paruošta turistams: menininkai siūlo savo paveikslus, koncertuoja gatvės muzikantai ir aktoriai, kursuoja senasis transportas. Turgaus aikštėje yra undinės skulptūra – tai pagrindinis miesto simbolis. Varšuva yra viena iš nedaugelio Europos sostinių, kur vis dar išsaugotos miesto sienos. Dviguba miesto sienų eilė buvo pastatyta nuo XIV amžiaus pirmosios pusės iki XVI amžiaus vidurio. Juos sutvirtino bokštai ir fortai. Seniausias išlikęs įtvirtinimų elementas yra Barbakanas, kurį senųjų miesto vartų vietoje pastatė Venecijos meistras Janbattista, norėdamas apginti Naujuosius vartus. Šiaurinė Barbikano dalis yra išlikusi kaip rotušės išorinė siena. Ji yra sustiprinta keturiais puslankiu bokštais. Po Antrojo pasaulinio karo niokojimo Barbakano ir dalis miesto sienos buvo atstatyti. Toliau pamatysime Šv. Jono katedros bažnyčią ir Šv. Onos bažnyčią.

INTERCONTINENTAL WARSZAWA- vienas prabangiausių 5 žvaigžučių viešbučių ir yra pačiame miesto centre.

Viešbučio teikiamais SPA malonumais galėsite mėgautis grožėdamiesi visa miesto panorama – pasirodo, tai aukščiausias (net 43 aukšte įsikūręs) SPA centras Europoje!!!
Tai vienas iš aukščiausių ir Varšuvos pastatų.

SPA centras, esantis 44–45 viešbučio aukštuose, kuriame yra sporto salė, sūkurinė vonia, sauna, garinė pirtis, taip pat baseinas, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į miestą ir Kultūros ir mokslo rūmus.

Erdviuose viešbučio kambariuose rasite oro kondicionierius, plokščiaekranius TV, mini barą, seifą, kavos bei arbatos ruošimo rinkinius, chalatus. Vonios kambaryje yra dušo kabina ir vonia, plaukų džiovintuvas, rankšluosčiai. Wi-Fi internetas visuose kambariuose nemokamas. Jėgas galima atgauti 43-iame aukšte esančiame SPA centre. Jame galima lankytis neribotai viso apsilankymo metu, įėjimas nemokamas. Dirba nuo 7.00 val. ryto iki 22.00 val. vakaro. Dvi pirtys, sūkurinė vonia, sporto klubas, baseinas. Dviejuose viešbučio restoranuose puiki galimybė paragauti tradicinių lenkų virtuvės patiekalų bei pasimėgauti gero vyno taure.

Šalia viešbučio, esančiame senamiestyje galėsite apsilankyti nacionaliniame muziejuje, dideliame prekybos centre bei kituose lankytinuose objektuose.

2 diena

• Pusryčiai viešbutyje (papildomas mokestis - 17 €/asm.) - gausūs, aukščiausio lygio pusryčiai su putojančio vyno taure !!! (putojančio vyno ir/ar arbatos, kavos, sulčių reikia paprašyti padavėjo).
• Prieš ar po pusryčių yra galimybė naudotis viešbučio SPA zona.
• ~11:00 išsiregistravimas iš viešbučio.
• Pervežimas į Koperniko mokslo centrą arba laisvas laikas Varšuvoje.
• Ekskursija po Lazienki parką.
• Vėlai vakare atvykstame į Lietuvą.

Koperniko mokslo centras tai tikrų tikriausias žinių lobynas. Čia kiekvienas lankytojas, nepriklausomai nuo savo amžiaus, atras kažką naujo. Koperniko mokslo centre galite apsilankyti parodose, kuriose daugelį „eksponatų“ galima paliesti ir, tikrąja šio žodžio prasme, išbandyti patiems. Centre taip pat galite apsilankyti Robotų teatro bei Aukštos įtampos teatro spektakliuose arba sudalyvauti moksliniuose eksperimentuose. Jūsų taip pat laukia mini dirbtuvės centro laboratorijose bei kvapą gniaužiantys pojūčiai viename moderniausių planetariumų Lenkijoje.

Koperniko mokslo centre – interaktyvi pažintis su šviesa, optinėmis iliuzijomis bei mus supančiais reiškiniais. Muziejuje galima groti lazerine gitara, tyrinėti žmogaus kūno dalis, apsilankyti planetariume* (planetariumo lankymas į kelionės kainą neįskaičiuotas, bilietais reikia pasirūpinti savarankiškai), susipažinti su stichiniais gamtos reiškiniais – čia galima praleisti kone visą dieną! Verta užsukti į kambarį, kuris yra žemės drebėjimo zonoje, pabūti skęstančio laivo kapitonu, arba pakilti virš žemės ant skraidančio kilimo…

Centras užima 20 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją, kur nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato kabo instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami… Tikrai bus labai įdomu ir neužmirštama!

Pailsėti po gausybės įspūdžių galite centre esančioje valgykloje, kavinėje arba poilsio zonoje.

Mokslo krautuvėlėje rasite įdomių „mokslinių“ suvenyrų, o iš ant Koperniko mokslo centro esančio sodo galėsite pasigrožėti Vyslos, bulvarų, Varšuvos senamiesčio panorama bei miesto centre stūgsančiais dangoraižiais.

Lazienki parkas, kuriame daug istorinių XVIII-XIX a. pastatų, įskaitant Karališkąsias pirtis, romėnų teatrą ir vandens baseiną, parkas yra vienas iš svarbiausių Varšuvos turistų lankomų objektų. Visi parko sodai, kai kurie iš jų gyvuoja šimtmečius, buvo pastatyti aplink šiuos istorinius pastatus.

Papildomai galite isigyti

Pusryčiai viešbutyje 17€
Įėjimo bilietas į Koperniko muziejų 11€
Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 70€

Apmokama kelionės metu

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.
Privalomas transporto-kelių mokestis - 3 €/asm.

Svarbi informacija

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia lietuvių kalba!
Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios
Kelionės vadovas gali keisti programos eigą
Turėsite laisvo laiko ar ne, priklausys nuo to, ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko
Prieš užsisakydami kelionę, būtinai apsilankykite skyriuje SVARBI INFORMACIJA
Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).
Keliautojas pats atsako už reikalavimų vykdymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Prašome būti dėmesingus ir nuolat sekti naujausią informaciją!