Savaitgalis Varšuvoje (nakvynė InterContinental Warszawa 5* viešbutyje)
Savaitgalis Varšuvoje (nakvynė InterContinental Warszawa 5* viešbutyje)
Interlux Travel

Savaitgalis Varšuvoje (nakvynė InterContinental Warszawa 5* viešbutyje)

nuo 129

Kelionės datos
Kelionės kaina
Užsakyti
nuo 129 €
• Apgyvendinimas InterContinental Warszawa 5* viešbutyje
Kelionės kaina
nuo 129 €
nuo 129 €
• Apgyvendinimas InterContinental Warszawa 5* viešbutyje
Kelionės kaina
nuo 129 €
nuo 129 €
• Apgyvendinimas InterContinental Warszawa 5* viešbutyje
Kelionės kaina
nuo 129 €
nuo 129 €
• Apgyvendinimas InterContinental Warszawa 5* viešbutyje
Kelionės kaina
nuo 129 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

1 nakvynė INTERCONTINENTAL WARSZAWA 5* viešbutyje be pusryčių
SPA paslaugos viešbutyje
Kelionė autobusu
Kelionės dokumentų sutvarkymas

Ekskursijų ir pervežimo paketas 20 €

Apžvalginė ekskursija po Varšuvą
Pervežimas į Koperniko mokslo centrą
Pervežimai kelionės metu
Kelionės vadovo-gido paslaugos
PDF

1 diena

• Išvykstame iš Vilniaus ryte (~04.00 val.) link Kauno.
• Vykstame link Varšuvos.
• Ekskursija po Varšuvos senamiestį.
• Laisvas laikas.
• Įsikūrimas „InterContinental Warszawa 5*“ viešbutyje.
• Poilsis viešbučio SPA zonoje.
• Nakvynė viešbutyje.

Apžvalginės ekskursijos po Varšuvą metu apžiūrėsime Pilies aikštę su Žygimanto III Vasos kolona. Pilies aikštė yra viduramžių senamiestyje, garsėjančiame nuostabiais pastatais ir siauromis gatvelėmis. Aikštė tapo tradicine masinių renginių ir didžiųjų koncertų vieta. Pagrindinę vietą Varšuvos pilies aikštėje užima Karališkoji pilis, kuri yra nacionalinės kultūros paminklas, nuolatinių ir laikinų senovės meno parodų ekspozicijų, taip pat oficialių susitikimų, koncertų, simpoziumų vieta. Toliau aplankysime turgaus aikštę, kur viskas paruošta turistams: menininkai siūlo savo paveikslus, koncertuoja gatvės muzikantai ir aktoriai, kursuoja senasis transportas. Turgaus aikštėje yra undinės skulptūra – tai pagrindinis miesto simbolis. Varšuva yra viena iš nedaugelio Europos sostinių, kur vis dar išsaugotos miesto sienos. Dviguba miesto sienų eilė buvo pastatyta nuo XIV amžiaus pirmosios pusės iki XVI amžiaus vidurio. Juos sutvirtino bokštai ir fortai. Seniausias išlikęs įtvirtinimų elementas yra Barbakanas, kurį senųjų miesto vartų vietoje pastatė Venecijos meistras Janbattista, norėdamas apginti Naujuosius vartus. Šiaurinė Barbikano dalis yra išlikusi kaip rotušės išorinė siena. Ji yra sustiprinta keturiais puslankiu bokštais. Po Antrojo pasaulinio karo niokojimo Barbakano ir dalis miesto sienos buvo atstatyti. Toliau pamatysime Šv. Jono katedros bažnyčią ir Šv. Onos bažnyčią.

INTERCONTINENTAL WARSZAWA- vienas prabangiausių 5 žvaigžučių viešbučių ir yra pačiame miesto centre.

Viešbučio teikiamais SPA malonumais galėsite mėgautis grožėdamiesi visa miesto panorama – pasirodo, tai aukščiausias (net 43 aukšte įsikūręs) SPA centras Europoje!!!
Tai vienas iš aukščiausių ir Varšuvos pastatų.

SPA centras, esantis 44–45 viešbučio aukštuose, kuriame yra sporto salė, sūkurinė vonia, sauna, garinė pirtis, taip pat baseinas, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į miestą ir Kultūros ir mokslo rūmus.

Erdviuose viešbučio kambariuose rasite oro kondicionierius, plokščiaekranius TV, mini barą, seifą, kavos bei arbatos ruošimo rinkinius, chalatus. Vonios kambaryje yra dušo kabina ir vonia, plaukų džiovintuvas, rankšluosčiai. Wi-Fi internetas visuose kambariuose nemokamas. Jėgas galima atgauti 43-iame aukšte esančiame SPA centre. Jame galima lankytis neribotai viso apsilankymo metu, įėjimas nemokamas. Dirba nuo 7.00 val. ryto iki 22.00 val. vakaro. Dvi pirtys, sūkurinė vonia, sporto klubas, baseinas. Dviejuose viešbučio restoranuose puiki galimybė paragauti tradicinių lenkų virtuvės patiekalų bei pasimėgauti gero vyno taure.

Šalia viešbučio, esančiame senamiestyje galėsite apsilankyti nacionaliniame muziejuje, dideliame prekybos centre bei kituose lankytinuose objektuose.

2 diena

• Pusryčiai viešbutyje (papildoma priemoka - 17 €/asm.) - gausūs, aukščiausio lygio pusryčiai su putojančio vyno taure !!! (putojančio vyno ir/ar arbatos, kavos, sulčių reikia paprašyti padavėjo).
• Prieš ar po pusryčių yra galimybė naudotis viešbučio SPA zona.
• ~11:00 išsiregistravimas iš viešbučio.
• Pervežimas į Koperniko mokslo centrą arba laisvas laikas Varšuvoje.
• Vėlai vakare atvykstame į Lietuvą.

Koperniko mokslo centras tai tikrų tikriausias žinių lobynas. Čia kiekvienas lankytojas, nepriklausomai nuo savo amžiaus, atras kažką naujo. Koperniko mokslo centre galite apsilankyti parodose, kuriose daugelį „eksponatų“ galima paliesti ir, tikrąja šio žodžio prasme, išbandyti patiems. Centre taip pat galite apsilankyti Robotų teatro bei Aukštos įtampos teatro spektakliuose arba sudalyvauti moksliniuose eksperimentuose. Jūsų taip pat laukia mini dirbtuvės centro laboratorijose bei kvapą gniaužiantys pojūčiai viename moderniausių planetariumų Lenkijoje.
Koperniko mokslo centre – interaktyvi pažintis su šviesa, optinėmis iliuzijomis bei mus supančiais reiškiniais. Muziejuje galima groti lazerine gitara, tyrinėti žmogaus kūno dalis, apsilankyti planetariume* (planetariumo lankymas į kelionės kainą neįskaičiuotas, bilietais reikia pasirūpinti savarankiškai), susipažinti su stichiniais gamtos reiškiniais – čia galima praleisti kone visą dieną! Verta užsukti į kambarį, kuris yra žemės drebėjimo zonoje, pabūti skęstančio laivo kapitonu, arba pakilti virš žemės ant skraidančio kilimo…

Centras užima 20 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją, kur nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato kabo instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami… Tikrai bus labai įdomu ir neužmirštama!

Pailsėti po gausybės įspūdžių galite centre esančioje valgykloje, kavinėje arba poilsio zonoje.

Mokslo krautuvėlėje rasite įdomių „mokslinių“ suvenyrų, o iš ant Koperniko mokslo centro esančio sodo galėsite pasigrožėti Vyslos, bulvarų, Varšuvos senamiesčio panorama bei miesto centre stūgsančiais dangoraižiais.

Papildomai galite isigyti

Pusryčiai 17€
Įėjimo bilietas į Koperniko muziejų moksleiviui/studentui - apie 6€
Vakarienė (mažiausiai 15 žmonių) - apie 36€
Įėjimo bilietas į Koperniko muziejų suaugusiam - apie 11€
Priemoka už vienvietį kambarį 30€

Apmokama kelionės metu

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Svarbi informacija

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia lietuvių kalba!
Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios
Kelionės vadovas gali keisti programos eigą
Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko
Prieš užsisakydami kelionę, būtinai apsilankykite skyriuje SVARBI INFORMACIJA