Šiaurės Lenkija: Gdanskas - Malborkas
Šiaurės Lenkija: Gdanskas - Malborkas
Interlux Travel

Šiaurės Lenkija: Gdanskas - Malborkas

nuo 289

nuo 139

Kelionės datos
Kelionės kaina
Užsakyti
nuo 289 €   nuo 139 €
• 3* viešbutis Fortūnos sistema
Kelionės kaina
nuo 289 €   nuo 139 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu
1 nakvynė 3* viešbutyje be pusryčių
Kelionės vadovo-gido paslaugos
Kelionės dokumentų sutvarkymas

Ekskursijų ir pervežimo paketas 20 €

1 pusryčiai viešbutyje
Ekskursinė išvyka „Vilko guolis“
Ekskursija Gdanske
Ekskursija Sopote
Pervežimo paslaugos
PDF

1 diena

• Anksti ryte išvykstame iš Vilniaus/Kauno.
• Kelionė per Lenkijos teritoriją.
• Atvykstame į „Vilko guolį“ (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų: suaugusiam ~25 zlotų, vaikui ~20 PLN. + audio gidas (anglų arba rusų kalba) dar papildomai ~10 PLN).
• Vykstame į Gdanską.
• Ekskursija po Gdansko senamiestį.
• Vykstame link viešbučio.
• Įsikūrimas viešbutyje.
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.

„Vilko guolis“ – Antrojo pasaulinio karo metu buvusią Hitlerio būstinę. Gierložo miške ši pagrindinė Hitlerio būstinė buvo pradėta statyti 1940 m. Per karą Hitleris Europoje turėjo apie 20 karinių būstinių, bet Vilko guolis buvo viena svarbiausių. Dabar čia išlikę apie 200 įvairios paskirties pastatų liekanų – barakų, bunkerių ir kt. Būstinėje buvo netgi elektrinė, geležinkelio stotis ir du aerodromai.

Gdanskas - tai vienas seniausių Šiaurės Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu, kuriame gausu siaurų gatvelių bei XII-XVIII a. pastatų. Dauguma jų yra atstatyti po Antrojo pasaulinio karo bombardavimų, po kurių išliko tik apie trečdalis miesto pastatų. Aplankysime miesto simbolį – Neptūno fontaną, Švč. Mergelės Marijos katedrą*, miesto rotušę, Turgaus aikštę, Arsenalą, miesto vartus.

2 diena

• Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
• Vykstame į Sopotą.
• Pakeliui aplankoma Olivos katedra.
• Ekskursija po Sopotą.
• Vėliau vykstame į Marienburgą (Malborką) papildomai apmokamas įėjimo bilietas į Malborko pilį, audiogidas ir išankstinės rezervacijos mokestis - 22 €/asm., ekskursijos trukmė ~3 val.
• Išvykstame namų link.
• Kelionė per Lenkiją.
• Naktį sugrįžtame į namus.

Pakeliui link Sopoto, plankysime tylų, gražų Gdansko rajoną, kur yra garsioji Olivos katedra - apdainuota garsiojo keliautojo Aleksandro fon Humbolto, kaip trečioji gražiausia vieta pasaulyje. Gotikinė Olivos katedra - vienas seniausių ir labiausiai lankomų objektų Gdansko regione. Atvykstame į Sopotą. Tai populiarus Lenkijos pajūrio kurortas, garsėjantis vasaros estrada ir ilgiausiu (515 m) Baltijos jūros molu. Vykstame į Marienburgą (Malborką) - vieną didžiausių Europoje viduramžių pilių. Malborko pilis yra įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą (papildomai apmokamas bilietas į Malborko pilį, audiogidas ir išankstinės rezervacijos mokestis - 22 €/asm., ekskursijos trukmė ~3 val.). Malborko (Marienburgo) pilis – tai didžiausia Europoje plytinė viduramžių pilis, kurioje 1274-1457 m. buvo įsikūrusi Didžiojo Kryžiuočių ordino būstinė. Malborkas nuo Gdansko nutolęs apie 50 km.

Pilies kompleksą supa tvirta gynybinė siena, puošiama gausybės bokštelių. Pilies viduje galima apžiūrėti gyvenamuosius apartamentus, koplyčią, sargų stebėjimo postus ir koridorius, Vasaros, Žiemos menes bei kitas patalpas. Muziejuje eksponuojami viduramžių ginklai, amatininkų dirbiniai, skulptūros, gintaro papuošalai. Aukštutinėje pilyje kadaise buvo ir kalėjimas, kuriame buvo kalinami ypatingi belaisviai, vienas iš jų buvo Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis.

Papildomai galite isigyti

Priemoka už vienvietį kambarį 25€
Pusryčiai (neperkant ekskursijų paketo) 13€
Įėjimo bilietas į Malborko pilį, audiogidas ir išankstinės rezervacijos mokestis (ekskursijos trukmė ~3 val.) 22€

Papildomai apmokama

Pageidaujantys iš anksto gali užsisakyti 1 pusryčius viešbutyje - papildomas mokestis 13 €/asm. (Perkantys ekskursijų paketą 1 pusryčius gauna dovanų).

Apmokama kelionės metu

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.
Sopoto molas ~8 PLN
Įėjimo bilietas į "Vilko guolį": suaugusiam ~ 25 PLN, vaikui ~ 20 PLN + audio gidas (anglų arba rusų kalba) dar papildomai ~ 10 PLN

Svarbi informacija

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios
Kelionės vadovas gali keisti programos eigą
Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko
Prieš užsisakydami kelionę, būtinai apsilankykite skyriuje SVARBI INFORMACIJA