Laplandija, kelionė lėktuvu į šiaurę! Skrydis iš Rygos (AirBaltic)
Laplandija, kelionė lėktuvu į šiaurę! Skrydis iš Rygos (AirBaltic)
Interlux Travel

Laplandija, kelionė lėktuvu į šiaurę! Skrydis iš Rygos (AirBaltic)

nuo 609

nuo 449

Kelionės datos
Kelionės kaina
Užsakyti
nuo 609 €   nuo 449 €
• Apgyvendinimas 3* viešbutyje Fortūnos sistema be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
Kelionės kaina
nuo 609 €   nuo 449 €
• Apgyvendinimas 3/4* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
Kelionės kaina
nuo 609 €   nuo 449 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

Tiesioginis skrydis: Ryga - Oulu - Ryga (AirBaltic)
Rankinis bagažas (55x40x20 cm) + asmeninis krepšys (30x40x10cm) bendras svoris iki 8 kg
Registruotas bagažas (100х50х80 cm) iki 20 kg
2 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
Kelionės dokumentų sutvarkymas

Papildomos ekskursijos (apmokama kelionės metu)

EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMŲ PAKETAS 159€
Vieta autobuse
Grupinis pervežimas autobusu: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Ekskursinė išvyka į Santa kaimelį (Rovaniemi mieste) (įėjimo bilietai apmokami papildomai)
Pervežimas į Ranua zoologijos sodą (įėjimo bilietai apmokami papildomai)
2 pusryčiai viešbutyje
Kelionės vadovo paslaugos
PDF

1 diena

• Atvykimas į Rygos oro uostą ~ 08:00 val.
• Skrydis: Ryga - Oulu (~10:00-11:40).
• Atskridimas į Oulu.
• Vykstame į 3* viešbutį.
• Įsikūrimas viešbutyje.
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.

Oulu miestą 1605 m. įkūrė karalius Karolis IX Botnijos įlankoje, Oulujoki upės žiotyse, priešais pilį Linnansaari saloje. Oulu yra šiaurės Suomijos kultūros sostinė. Čia gyvena daug menininkų, rašytojų ir muzikantų, tarp jų ir „rėkiantis choras“ Mieskuoro Huutajat (Mieskuoro Huutajat), kitaip dar vadinamas „rėkiančiais vyrais“.
Jei pasiseks, turėsite galimybę pamatyti šiaurės pašvaistę. Šiaurės pašvaistę galima pamatyti giedromis, tamsiomis naktimis. Geriausias laikas pamatyti šiaurės pašvaistę yra nuo 21:00 iki 23:30 val.

Suomiai vaiduoklišką švytėjimą danguje vadina „revontulet“, o tai reiškia „ugninės lapės“. To ištakos glūdi samių kultūroje, pagal legendą šiaurės pašvaistė pasirodė dėl per apsnigtas kalvas perbėgusios lapės ir uodega į dangų siunčiančios sniego kibirkštis. Kitos šiaurės tautos tikėjo, kad šiaurės pašvaistė kilo iš mirusiųjų kraujo, pralieto kraujo dvasioms žaidžiant kamuolį ar jodinėjant pomirtiniame gyvenime. Kita legenda pasakoja, kad šis reiškinys įvyksta, kai pats Thoras meta žaibą į Väinämöineną, didžiojo suomių epo „Kalevala“ herojų. Iš tiesų, nuo Sibiro iki Škotijos ir didžiųjų Amerikos lygumų kiekviena kultūra, kurioje pasirodo šios kerinčios šviesos, sukūrė savo mitologiją, paaiškinančią Spindulį. Jį supa tiek legendų, kiek apie Saulę ir Mėnulį...

Mokslas mums pateikė ne mažiau gražų paaiškinimą nei mitologinis. Pagrindinė šiaurės pašvaistės atsiradimo priežastis yra saulės blyksniai, sukeliantys saulės audras ir saulės vėjai, pasiekiantys mūsų planetą. Saulės vėjai neša elektronus, kurie susiduria su molekulėmis jonosferoje, sukurdami elektromagnetinę spinduliuotę, kuri svyruoja nuo infraraudonųjų iki ultravioletinių. Matomas spektras paprastai yra baltos ir žalios spalvos, kurią sukuria sužadintos deguonies molekulės, o rausva šviesa dažniausiai gaunama iš azoto.

2 diena

• Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
• Ekskursinė išvyka į Laplandiją Kalėdų Senelio kaimą Rovaniemi mieste (įėjimo bilietai apmokami papildomai pačių keliautojų).
• Norintys galės pasivažinėti Haskių tempiamomis rogėmis (papildomas mokestis).
• Grįžtame į viešbutį.
• 2023.12.24 ir 2023.12.31 siūlome Kalėdinę/Naujametinę vakarienę (papildomas mokestis).
• Nakvynė viešbutyje.

Netoli Rovaniemio miesto, pasislėpęs miške, yra Joulukka – stebuklingas miško kaimelis, kuriame gyvena elfai ir troliai – svarbiausi Kalėdų Senelio pagalbininkai! O prie pat poliarinio rato, Syväsenvaara kalvos požeminiame urve, svečius iš viso pasaulio pasitinka Santa parkas (įėjimo bilietai apmokami papildomai).

Santa parke galėsite aplankyti begalę slaptų vietų ir lankytinų vietų, tokių kaip milžiniškas sniego gaublys, elfų paštas, elfų žaislų fabriko dovanų parduotuvė, imbiero kalėdinė kepyklėlė, elfų žaislų fabriko paslapčių šou, Santa parko šokių šou (3 kartus per dieną), Magiškasis traukinys „Metų laikai“, Elfų dirbtuvės, Kaligrafijos mokykla, Piktų paukščių žaidimų aikštelė, Elfų mokykla (5 kartus per dieną), Ledo galerija ir baras lydimi Ledo princesės, taip pat turėsite galimybę apsilankyti šampano bare ir kavinėje „Kota“, galėsite kirsti poliarinį ratą, ir nepamirškite per JoinMe Tube nusiųsti savo asmeninę kalėdinę vaizdo atvirutę!

Nors elfai yra labai žaismingi ir neramūs žmonės, jie visada labai džiaugiasi sulaukę svečių ir mielai padės surasti, kas tai bebūtų. Ir jei jums ypač pasiseks, jie jums papasakos keletą ypač slaptų Kalėdinių paslapčių. Tikrai sutiksite Kalėdų Senelį, kuriam į ausį galėsite pašnibždėti savo brangiausią norą, o jis mielai įteiks jūsų vaikams iš anksto paruoštas dovanas.
Aplankę Santa Parką, savo nuožiūra, už papildomą mokestį galėsite pasisemti daug nepamirštamų įspūdžių ir emocijų pasivažinėję haskių traukiamomis rogėmis ir apsilankę elnių safaryje, kuriame galėsite pasivažinėti elnių traukiamomis rogėmis.

3 diena

• Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Ekskursinė išvyka į Ranua zoologijos sodą (papildomai apmokami įėjimo bilietai).
• Vykstame į oro uostą.
• Registracija į skrydį.
• Skrydis: Oulu - Ryga (~20:00-21:35).
• Atskridimas į Rygą.

Ranua zoologijos sodas - populiariausia šeimų atrakcija Laplandijoje. Įėjus į zoologijos sodą, jus pasitiks baltoji meška Jonne – bendraujantis baltojo lokio personažas, kuris klaidžioja po parką ir lankytojus pasitinka draugiškai urzgiant. Jonne yra labai greitas, jį galėsite pamatyti tai čia, tai ten. Iš keturių Ranua zoologijos sode gyvenančių baltųjų lokių vienai Jonnei leidžiama laisvai klajoti parke. Tikri baltieji lokiai gyvena erdviuose narvuose!

Zoologijos sodas siūlo daugybę paslaugų visai šeimai – tai ne tik laukinės gamtos atstovai, iš kurių yra apie 50 rūšių arktinių ir šiaurinių laukinių gyvūnų: baltųjų ir rudųjų lokių, lūšių, vilkų, briedžių, pelėdų, šiaurės elniai ir kiti šiaurinės faunos atstovai, kurių buveinės yra įrengtos kuo arčiau jų natūralios buveinės. Ypač žiemą laukinės gamtos parke gyvenimas visiškai pasikeičia. Daugeliui gyvūnų arktinė žiema yra natūrali jų buveinė, kurią galima nesunkiai stebėti apsnigtame parke.

Žiemą parke statomos sniego ir ledo skulptūros, kurios yra neatsiejama poliarinio laukinės gamtos parko dalis.

Taip pat zoologijos sode yra galimybė slidinėti, važinėtis sniego motociklais, pavažinėti šunų ir elnių rogėmis (už papildomą mokestį).

Dauguma lankytojų keliauja per parką rogėmis, važiuoja žemyn snieguotais šlaitais ir mėgaujasi kvapą gniaužiančiais poliarinės gamtos vaizdais. Kad vaikams būtų šilta, rekomenduojame juos aprengti šiltais drabužiais.

Papildomai galite isigyti

Vietos šalia lėktuve ir norimos vietos autobuse 25€
Kalėdinė vakarienė 4* "Scandic Oulu" viešbučio restorane (suaugusiems) 79€
Kalėdinė vakarienė 4* "Scandic Oulu" viešbučio restorane (vaikams nuo 3 iki 12 metų) 45€
Kalėdinė vakarienė 4* "Radisson Blu Oulu" viešbučio restorane (suaugusiems) 82€
Kalėdinė vakarienė 4* "Radisson Blu Oulu" viešbučio restorane (vaikams nuo 2 iki 12 metų) 50€
Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketą) 30€
Priemoka už apgyvendinimą 4* Scandic Oulu viešbutyje 40€
Priemoka už apgyvendinimą 4* Radisson Blu Hotel Oulu viešbutyje 60€
Fiksuota vieta lėktuve (pirmose 5 eilėse arba šalia avarinių išėjimų) + norima vieta autobuse 35€
Jei keliaujate vienas, tuomet už kambarį 3* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 100€
Jei keliaujate vienas, tuomet už kambarį 4* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 140€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Priemoka už apgyvendinimą Studio Holiday Cottage 23 m² BE PUSRYČIŲ! kotedžų komplekse Nallikari Holiday Village Cottages (2 nakvynės) - nuo 10 €/asm. (PAGAL UŽKLAUSĄ)
Priemoka už apgyvendinimą Poiju Villas 54 m² BE PUSRYČIŲ! kotedžų komplekse Nallikari Holiday Village Cottages (2 nakvynės) - nuo 30 €/asm. (PAGAL UŽKLAUSĄ)

Papildomai apmokama

Ranua zoologijos sodo įėjimo bilietai: suaugusiems ~19 €; Vaikams 4-14 metų ~15,50 €, Vaikams iki 4 metų – nemokamai
Santa Parko įėjimo bilietai: suaugusiems - 45 €; Vaikams 3-12 metų - 38 €

Apmokama kelionės metu

Priemoka už apgyvendinimą 4* Scandic Oulu viešbutyje 40€
Įėjimo bilietai į lankomus objektus.
Pasivažinėjimas elnių tempiamomis rogėmis ~400 m (4-5 žmonės rogėse): suaugusiems ~20 €/asm., vaikams 3-12 metų ~17 €/asm. (UŽSAKOMA IŠ ANKSTO, VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!)
Pasivažinėjimas haskių tempiamomis rogėmis ~500 m (4-5 žmonės rogėse): suaugusiems ~35 €/asm., vaikams 3-12 metų ~20 €/asm. (UŽSAKOMA IŠ ANKSTO, VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!)
Haskių lankymas – suaugusiems ~10 € / vaikams 4-12 metų ~5 € / vaikams iki 4 metų – nemokamai (UŽSAKOMA IŠ ANKSTO, VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!)

Svarbi informacija

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!
Šventinės vakarienės pradžia ~22:00, pabaiga ~02:00. Švediško stalo tipo vakarienė. Alkoholiniai gėrimai į kainą NEĮSKAIČIUOTI, tačiau juos galima įsigyti viešbučio restorane
Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios
Kelionės vadovas gali keisti programos eigą
Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.
Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko
„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivius greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko
Prieš užsisakydami kelionę, būtinai apsilankykite skyriuje SVARBI INFORMACIJA